0(212) 637 06 29
Daily wear metal rolex replica watch should pay attention to keep away from corrosive liquids, once found the bracelet, the clasp of rolex replica watches the link and function abnormalities, in order to replica rolex prevent the strap from causing damage or loss, please go to the service center for omega replica watches testing and maintenance.

Ana sayfa > Şirket Profili

Şirket Profili


Hakkımızda
Sektöründe en ileri teknolojiyle verimli ve performansı yüksek üretim parkurları dizayn etmeyi amaçlayan TEKSMAK` ın temelleri 1971 yılında Beyoğlunda "Galeri Makina" olarak atılır. Beyoğlunda konfeksiyon dikiş makinaları ve ekipmanları satmaya başlayan İbrahim Yazgan çok kısa sürede büyüyerek, 1984 yılında İMÇ 2.blokta yeni bir yer açarak TEKSMAK`ı kurar.

Üç marka ile başladığı konfeksiyon makinaları satışına kısa sürede bir çok dünya markasını ekleyen TEKSMAK, 1997 yılında da müşterilerinin serbest bölge ve yatırım teşviki avantajlarından yararlanmasını sağlamak amacıyla Teksmak Dış Tic.Ltd.Şti.Tuzla serbest bölgesinde hayata geçirir. Türkiye`de faaliyet gösteren birçok hazır giyim firmasının kuruluşunu gerçekleştiren ve 35 yıldır sektöre hizmet veren TEKSMAK gelişimini yurtiçi ve yurt dışında birçok müşterisiyle, daha karlı, aynı zamanda verimli teknoloji alışverişi yaparak, sürdürmektedir.

Teksmak`ın sektörde hızlı adımlarla büyümesinin ardın da başarılı iş adamı İbrahim Yazgan`ın sektörü çok iyi tanıması ve piyasa şartlarına göre firmasını yönlendirmesinin yanı sıra;kurumsal olarak teknolojik gelişmelerin yakından izlenmesi ve insan kaynaklarının etkin bir şekilde kullanılması yatmaktadır.

Bugüne kadar Alman Beisler, İtalyan Rotondi, Japon Brother, Alman Durkopp Adler, Strobel, Singer, dikiş makinalarının yetkili satıcılığını yapan ve 100 binin üzerinde makine satan TEKSMAK son olarak Mayıs 2005 tarihi itibariyle Pfaff Industrie Maschinen AG`nin Türkiye mümessilliğini üstlenerek ,dünya devi Pfaff ile Türkiye`de üretime hazırlanmaktadır.
Dünyaca ünlü tekstil makine devlerini bünyesinde toplayan TEKSMAK bugün 100`ün üzerinde çalışanı ile Türk tekstil sektörüne hizmet vermektedir. Yakın gelecekte İstanbul`un en prestijli yerlerinden birisi olan Basın Ekspres yolu üzerinde 3 bin metre karelik alan üzerine kuracağı Teksmak Plaza`da bütün markalarını toplayacak olan Teksmak çalışmalarını da burdan sürdürecektir.
 

Vizyonumuz

-Türk hazır giyim sektörü firmalarını global rekabette yer alabilmeleri adına desteklemek.

-Sektörün mevcut tesislerinin teknolojik, kalite ve verimliliğini artırmak için en iyi ve en kaliteliyi en iyi şekilde müşterilerin hizmetine sunmak

-Türk hazır giyimcisinin gelişimine katkı sağlayacak her türlü kurum ve kurum dışı eğitim faliyetinde bulunmak yada yapılacak olan eğitim faliyetlerine destek olmak.

- Tekstil sektörüne yapacağımız yatırımlar ve desteklerle Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Türk hazır giyim sektörüne yapacağımız yatırımlar ve getirdiğimiz teknolojiyle sektörü dünyayla rekabet düzeyine en iyi şekilde hazırlarken oluşturacağımız katma değerle de Türk ekonomisine katkıda bulunmak.

Alt menüler


Mümessilliklerimiz